Často kladené dotazy

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Po registraci obdržíte okamžitě 300 Kč zdarma. Dále můžete získat vstupní bonus až do výše 50 000,- Kč. Skvělou možností je sledování živých přenosů a live streamů s TV Tipsport. Navíc Tipsport nabízí nejširší nabídku sportovních událostí a skvělé možnosti LIVE sázek. Pro pohodlné sázení můžete využít také mobilní aplikaci od Tipsportu

Při registraci zvolte ověření přes banku a vyberte si z nabídky bank, u které máte účet vedený na vaše jméno. Následně budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde odsouhlasíte ověření vašich osobních údajů.

Zároveň Tipsport nabízí možnost ověření identity na kamenné pobočce.

Provedení výběru peněz je velice snadné. Stačí na svém profilu, který se nachází v pravém horním rohu, zvolit možnost „Vybrat peníze“. Následně v levé části nového okna vybrat výběr peněz na bankovní účet. Dále už jen zadejte požadovanou částku pro výběr a heslo k hernímu účtu v pravé části okna. Poté stačí kliknout na tlačítko „Vybrat“ a váš výběr je hotový.

Proces sázení na Tipsportu je jednoduchý. Nejprve si vyberte soutěž a zápas, na který chcete vsadit. Poté zvolte kurz sázkové příležitosti a v pravém sloupci se vám zobrazí tiket, kam vyplníte požadovanou částku sázky. Důležité je, aby tato částka nepřesáhla váš aktuální zůstatek na herním účtu. Aby byla sázka dokončena, stačí jen kliknout na tlačítko „Vsadit“.