Často kladené dotazy

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Po úspěšném dokončení registrace na Fortuně obdržíte 300 Kč jako uvítací bonus. Navíc, budete mít možnost zvolit si další bonus při prvním vkladu podle vašich preferencí.

Výběr peněz u Fortuny lze učinit dvěma možnostmi – online na bankovní účet nebo osobně na pobočce. Pro online výběr stačí přihlásit se ke svému účtu, vyplnit „Žádost o výběr“ v sekci „Vklady a výběry“ a potvrdit vybranou částku. Pro výběr na pobočce vyberte „Výběr na pobočce“, zadejte částku a navštivte nejbližší kamennou pobočku Fortuny. Výběr peněz můžete provést i přes mobilní aplikaci Fortuny.

Abyste si na Fortuně mohli vsadit a vámi vybraný sport, musíte se nejprve přihlásit do svého hráčského účtu. Pro přihlášení klikněte na „Přihlásit“ v pravém horním rohu stránky. Poté si vyberte ze široké nabídky více než 20 sportů a zápasů, na které chcete vsadit. Po výběru kurzů klikněte na požadovanou sumu sázky a potvrďte ji stiskem tlačítka „Vsadit“.

Registrace na www.ifortuna.cz je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář, vybrat si jeden z atraktivních vstupních bonusů a potvrdit registraci prostřednictvím e-mailu. Po kliknutí na odkaz v potvrzovacím e-mailu je vaše účet připraven k prvnímu přihlášení.