Tipy na sportovní zápasy

Pomůžeme Vám proměnit hazard na investici!

Získejte úspěšné tipy na sportovní zápasy, které Vám přinesou zelený ticket!

Vsaďte na naše sportovní tipy!

Staňte se úspěšným sázkařem ještě dnes a podívejte se na sportovní tipy pro dnešní den v jednom z našich členství. Občas se najdou sportovní tipy zdarma.

Jaké druhy typů můžete dostat?

sportovní tipy na hokej

Tipy na hokej

sportovní tipy na fotbal

Tipy na fotbal

sportovní tipy na tenis

Tipy na tenis

Tipy na basketbal

Jak funguje sázkové poradenství?

Zakupte si členství

Vyberte si jakékoliv z našich VIP členství a prémiových balíčků.

Budete přidáni do VIP Telegramu

Náš manažer se s Vámi spojí a udělí Vám přístup do VIP sekce v aplikaci Telegram.

Sázejte za pomocí tipů a Vašeho manažera

Dostávejte prémiové tipy na sázení po celou dobu členství. Náš manažer Vám je rovněž k dispozici 24/7!

Jak zvýšit úspěšnost sázky a tiketu

1) Informace

Vždy si o daném sportu zjistěte dostatek informací. Vhodné je sázet na ligu, kterou sledujete. Nejlepším způsobem, jak se naučit sázet na sport, je studovat a analyzovat statistiky a historii sportu, který chcete sázet. To vám může pomoci lépe pochopit hry a předpovídat výsledky.

2) Komunita

Sledujte ostatní sázkaře napříč komunitou. Názory ostatních sázkařů jsou skvělým zdrojem informací. Zjistěte, co si ostatní myslí o daných hráčích, týmech a zápasech a zvažte jejich názory.

3) Statistiky

Sledujte statistiky utkání a analyzujte je. Sledování a studium statistik je skvělý způsob, jak získat lepší přehled o souvislostech ovlivňujících pravděpodobnost výsledků sportovních zápasů.

4) Různé druhy ticketů

Počet zápasů a vsazených položek na tiket není jasně dán a závisí na druhu sázky. V případě jednoduché sázky na výsledek zápasu, se vsází pouze jeden zápas. Pokud se jedná o kombinovanou sázku, vyžadují se alespoň dva až tři zápasy.

5) Stav hráčů

Při individuálních sportech, jako je golf nebo tenis, berte v potaz zdravotní stav hráčů. Pokud jde o ženy, někteří tipaři dokonce sledují ženský cyklus, který může ovlivnit sportovní výkon. Zde se jedná spíše o úsměvnou poznámku.

6) Selský rozum

I přesto, že jste si koupili tip na sázení, nezapomeňte, že jediná věc na kterou byste měli vsadit, je Váš selský rozum. Za každou cenu nevsázejte, pokud tipu na zápas nevěříte!

7) Kurzy

Pakliže se rozhodnete vsadit, udělejte si průzkum a zvolte si sázkovou kancelář s nejlepším kurzem, abyste maximalizovali potenciální zisk.

8) Chladná hlava

I přesto, že sázení je aktivita, kterou si mnozí sázkaři nechávají rozproudit krev v žilách, vždy se pokuste zůstat v klidu a vyhnout se impulzivním rozhodnutím.

9) Jasné cíle

Nastavte si v hlavě cíl u každé investice, kterou plánujete. Jaký by měl být výsledek po tom, co dosáhnete určitého zisku? Doporučujeme si tento cíl vymodelovat i u sázení .

10) Správný money management

Vždy si určete počáteční kapitál na sázení dle vašich možností. Efektivním způsobem je rozdělení financí na kurzovní tip s větší mírou důvěry a na sázkovou příležitost s menší mírou důvěry. Průměrně se doporučuje na tip dávat maximálně 5 – 10 % z vyčleněného kapitálu.

Tipy na zápasy a sázení na sport

Historie sázení na sport sahá již do starověkého Řecka a v dnešní době je stále populární. Lidé sází na sport za různým účelem, nicméně hlavní motivace zůstává stejná, jde především o peněžní zisk.

Ne vždy se sportovní tipy každému podaří dobře odhadnout, pojďme si tedy povědět, jaká úskalí se za sázkami na sport skrývají a jaké strategie sázení jsou ty nejvhodnější?

Základní informace ohledně sázení na sport

Sázení na sport může být zábavným a lukrativním způsobem, jak se zapojit do sportu, který sledujete. Existují různé typy sázek, které můžete vsadit včetně jejich kombinací.

Nejčastějším typem sázky jsou sázky online u jednotlivých sázkových kanceláří a bookmakerů, kde můžete sázet na tipy na zápasy a výsledky jednotlivých utkání či turnajů. Můžete také sázet na celkový výsledek jednotlivých sezon nebo na výsledky jednotlivých hráčů.

Často kladené dotazy

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Nejde přesně říci, na které sporty se vyplatí vsázet. Obecně platí pravidlo, že byste měli sázet na ty sporty, kterým dobře rozumíte. Běžné jsou proto sázky na hokej, fotbal či tenis.

Na sport se lze sázet na internetových sázkových kancelářích, jako například Fortuna, Tipsport nebo SynotTip. Tyto společnosti nabízejí širokou škálu sportovních sázek, včetně fotbalu, hokeje, basketbalu a dalších. Také existují specializované sázkové stránky, které se zaměřují pouze na určitý sport.