Fortuna

Je Fortuna ta správná sázková kancelář pro Vás? Pomůžeme Vám s Vaším sázením!

Získejte nejlepší kurzy a bonusy na Fortuna.cz s námi!

Fortuna se řadí mezi spolehlivé a důvěryhodné sázkové kanceláře s dlouholetou historií, takže je bez pochyby správnou volbou pro všechny sázkaře. Jeden z hlavních benefitů pro zákazníky je absence manipulačního poplatku za své služby (s výjimkou kamenných poboček).

Díky online platformě Fortuna můžete využívat nejrůznějších inovativních funkcí, jako je například tzv. Rychlosázka, což umožňuje nejrychlejší sázení z mobilního zařízení, nebo také možnost Cash out, která umožňuje prodat váš tiket před jeho ukončením.

To vše přispívá k atraktivnímu a pohodlnému sázkovému zážitku pro milovníky sázení. Díky široké nabídce a možnosti live sázek si u Fortuny můžete užít napínavé kurzové sázky na různé sportovní události na maximum.

Prozkoumejte více na www.ifortuna.cz.

Z našich specializací Fortuna nabízí sázky na

mimo to, Foruna nabízí široký katalog sázkových příležitostí.

Sázení s Fortunou

Registrační bonus

300 Kč

Jakmile ověříte svou totožnost a dokončíte registraci, získáte 300 Kč zdarma přímo na váš hráčský účet.

Bonus k prvnímu vkladu

Až 6000 Kč

Stačí provést první vklad a Fortuna ho dorovná nebo znásobí podle Vašeho výběru. Pokud zvolíte bonus 200 % až 6000 Kč k prvnímu vkladu, získáte skvělý benefit.

Mobilní aplikace

ANO

Fortuna disponuje vlastní mobilní aplikaci, která poskytuje jednoduchý a praktický způsob sázení a sledování zápasů přímo z mobilu. S touto aplikací máte sázkovou kancelář vždy po ruce, bez ohledu na vaši aktuální polohu.

Možosti vkladů

Platební karta

Minimálním vkladem je 100 Kč a maximálním 300 000 Kč.

Bezhotovostní převod

Proběhne přes bankovní účet nebo platební bránu s minimálním vkladem 1 Kč a maximálním vkladem 100 000 Kč.

Bankovní převod

Není omezen částkami a transakce obvykle proběhne do 1 pracovního dne.

Vklad na pobočce Fortuny

Podle zákona je vklad na pobočce omezen částkou maximálně 5000 Kč.

Možnosti výběrů

Převod na účet

Peníze na bankovní účet dorazí obvykle během 1 až 3 pracovních dnů.

Výběr na pobočce Fortuny

Na webu vyberte preferovanou pobočku kanceláře a poté se na obsluhu pobočky obraťte s obdrženým bezpečnostním PIN kódem.

Jak začít sázet u Fortuny?

Abyste u Fortuny mohli začít sázet, musíte se nejdříve zaregistrovat. Nemusíte se ale ničeho obávat, registrace u Fortuny je snadná a rychlá záležitost, která vám zabere jen pár minut. Stačí vám jen mobilní telefon nebo počítač a pár jednoduchých kroků.

1) Začněte registrací

Nejprve vyplníte své osobní údaje, včetně jména, příjmení, data narození, e-mailové adresy, telefonního čísla, uživatelského jména a hesla. Webový formulář Vás tímto procesem provede!

2) Ověřte svou identitu

Dle zákonů České republiky je třeba ověřit, že jste plnoletí. Tak učiníte několika různými způsoby. Nejčastějším je ověření přes bankovní identitu, pakliže ale Vaše banka tuto možnost nenabízí, můžete se legitimovat na pobočce.

3) Začněte sázet

V momentě, kdy je Vaše totožnost ověřena, můžete začít sázet! Tak ať se zelená!

VIP členství 1 měsíc

vsaďte si u Fortuny s našimi tipy!

2599 Kč/měsíc

86 Kč/den

Často kladené dotazy

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Po úspěšném dokončení registrace na Fortuně obdržíte 300 Kč jako uvítací bonus. Navíc, budete mít možnost zvolit si další bonus při prvním vkladu podle vašich preferencí.

Výběr peněz u Fortuny lze učinit dvěma možnostmi – online na bankovní účet nebo osobně na pobočce. Pro online výběr stačí přihlásit se ke svému účtu, vyplnit „Žádost o výběr“ v sekci „Vklady a výběry“ a potvrdit vybranou částku. Pro výběr na pobočce vyberte „Výběr na pobočce“, zadejte částku a navštivte nejbližší kamennou pobočku Fortuny. Výběr peněz můžete provést i přes mobilní aplikaci Fortuny.

Abyste si na Fortuně mohli vsadit a vámi vybraný sport, musíte se nejprve přihlásit do svého hráčského účtu. Pro přihlášení klikněte na „Přihlásit“ v pravém horním rohu stránky. Poté si vyberte ze široké nabídky více než 20 sportů a zápasů, na které chcete vsadit. Po výběru kurzů klikněte na požadovanou sumu sázky a potvrďte ji stiskem tlačítka „Vsadit“.

Registrace na www.ifortuna.cz je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář, vybrat si jeden z atraktivních vstupních bonusů a potvrdit registraci prostřednictvím e-mailu. Po kliknutí na odkaz v potvrzovacím e-mailu je vaše účet připraven k prvnímu přihlášení.