Tipsport

Je Tipsport tou správnou sázkovou kanceláří pro Vás? Pomůžeme Vám s Vaším sázením!

Získejte nejlepší kurzy a bonusy na Tipsport.cz s námi!

Tipsport je v současné době považován za největší sázkovou kancelář v České republice, a to zejména díky své rozsáhlé komunitě sázkařů. Pyšní se dlouholetou tradicí a nabízí širokou škálu sázkových možností pro milovníky sportovního sázení. Hledáte-li kvalitní a důvěryhodnou sázkovou kancelář s platnou licencí, Tipsport pak bude správná volba.

Tipsport má v Česku největší komunitu sázkařů. Popularita Tipsportu pak slouží jako důkaz, že je tato sázková kancelář opravdu velmi spolehlivá a sázení je zcela bezproblémové. Tipsport nabízí sázky jak předzápasové (pre-match), tak i v live podobě. Tedy v průběhu sportovní události.

Sázkoví nadšenci ocení aktuální kurzy Tipsportu a rozsáhlou kurzovou nabídku, kterou tato kancelář poskytuje. Mimo to, Tipsport zajišťuje okamžité výsledky zápasů, takže sázející mohou být v reálném čase informováni o průběhu zápasu pomocí Tipsport výsledků live.

Prozkoumejte více na www.tipsport.cz.

Z našich specializací Tipsport nabízí sázky na

mimo to, Tipsport nabízí široký katalog sázkových příležitostí.

Sázení s Tipsportem

Registrační bonus

300 Kč

Tento vstupní bonus můžete hned využít k sázen a získáte ho pouhým založením účtu a prvním vkladem ve výši alespoň 100 Kč.

Bonus k prvnímu vkladu

Až 50 000 Kč

Tento bonus je připisován na váš hráčský účet postupně po splnění určitých podmínek.

Mobilní aplikace

ANO

Tipsport mobilní aplikace je skvělým společníkem pro všechny sázkaře. Díky této aplikaci máte možnost sázet kdykoliv a odkudkoliv na svém mobilním zařízení. Aplikace je uživatelsky přívětivá a intuitivní, což umožňuje rychlé a pohodlné sázení

Možosti vkladů

Platební karta

Minimální vklad je 100 Kč a peníze se Vám na účtě objeví okamžitě.

Bezhotovostní převod

Proběhne přes bankovní účet nebo platební bránu. Minimální vzklad je určen podle Vaší banky, pohybuje se však v rozmezí 10 - 100 Kč.

Bankovní převod

Není omezen částkami a transakce obvykle proběhne do 1 pracovního dne.

Vklad na pobočce Tipsportu

Podle zákona je vklad na pobočce omezen částkou maximálně 5 000 Kč.

Možnosti výběrů

Převod na účet

Peníze na bankovní účet dorazí obvykle během 1 až 3 pracovních dnů. Je možné si najednou vybrat až 100 000 Kč.

Výběr na pobočce Tipsportu

Výběrem v kamenných pobočkách lze vybrat najednu maximálně 5 000 Kč.

Jak začít sázet u Tipsportu?

Abyste u Tipsportu mohli začít sázet, musíte se nejdříve zaregistrovat. Nemusíte se ale ničeho obávat, registrace u Tipsportu je snadná a rychlá záležitost, která vám zabere jen pár minut. Stačí vám jen mobilní telefon nebo počítač a pár jednoduchých kroků.

1) Začněte registrací

Nejprve vyplníte své osobní údaje, včetně jména, příjmení, data narození, e-mailové adresy, telefonního čísla, uživatelského jména a hesla. Webový formulář Vás tímto procesem provede!

2) Ověřte svou identitu

Dle zákonů České republiky je třeba ověřit, že jste plnoletí. Tak učiníte několika různými způsoby. Nejčastějším je ověření přes bankovní identitu, pakliže ale Vaše banka tuto možnost nenabízí, můžete se legitimovat na pobočce.

3) Začněte sázet

V momentě, kdy je Vaše totožnost ověřena, můžete začít sázet! Tak ať se zelená!

VIP členství 1 měsíc

vsaďte si u Tipsportu s našimi tipy!

2599 Kč/měsíc

86 Kč/den

Často kladené dotazy

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Po registraci obdržíte okamžitě 300 Kč zdarma. Dále můžete získat vstupní bonus až do výše 50 000,- Kč. Skvělou možností je sledování živých přenosů a live streamů s TV Tipsport. Navíc Tipsport nabízí nejširší nabídku sportovních událostí a skvělé možnosti LIVE sázek. Pro pohodlné sázení můžete využít také mobilní aplikaci od Tipsportu

Při registraci zvolte ověření přes banku a vyberte si z nabídky bank, u které máte účet vedený na vaše jméno. Následně budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde odsouhlasíte ověření vašich osobních údajů.

Zároveň Tipsport nabízí možnost ověření identity na kamenné pobočce.

Provedení výběru peněz je velice snadné. Stačí na svém profilu, který se nachází v pravém horním rohu, zvolit možnost „Vybrat peníze“. Následně v levé části nového okna vybrat výběr peněz na bankovní účet. Dále už jen zadejte požadovanou částku pro výběr a heslo k hernímu účtu v pravé části okna. Poté stačí kliknout na tlačítko „Vybrat“ a váš výběr je hotový.

Proces sázení na Tipsportu je jednoduchý. Nejprve si vyberte soutěž a zápas, na který chcete vsadit. Poté zvolte kurz sázkové příležitosti a v pravém sloupci se vám zobrazí tiket, kam vyplníte požadovanou částku sázky. Důležité je, aby tato částka nepřesáhla váš aktuální zůstatek na herním účtu. Aby byla sázka dokončena, stačí jen kliknout na tlačítko „Vsadit“.