Často kladené dotazy

Níže naleznete seznam těch nejčastěji kladených otázek, které pálí naše návštěvníky.

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Sázení s námi

Náš hlavní pilíř, na kterém vše stavíme je profesionální přístup za služby, které Vám poskytujeme. Dále každý měsíc posíláme 5 % z každé částky na DOBROU VĚC lidem, kteří to potřebují. Všechno se snažíme ušít přímo na míru pro klienta, takže každý klient má svůj individuální money management a ví, za kolik co má sázet. Netajíme se tím, že jsme dost upřímní a říkáme věci tak, jak skutečně jsou, a tak pevně věříme, že Vás to někdy nevykolejí. 🙂

Ano, je to jedno z nejdůležitějších témat při ziskovém sázení! S klientem děláme přímo individuální money management za kolik má sázet – každý klient to má odlišně nastavené dle jeho výše počátečního kapitálu tak, aby to co nejvíce sedělo přímo jemu. Toto téma s Vámi vyřeší náš manažér po zakoupení členství.

Poté co si klient koupí vybraný balíček na našem webu, spojí se s ním náš manažer, který mu dá přistup do VIP sekce v aplikaci Telegram. Tam pak budou každý den chodit tipy na sázení po dobu klientova aktivního členství. Samozřejmě manažer je Vám pak k plně k dispozici 24/7 a kdyby člověk nevěděl, jak co má vsadit, tak Vám rád pomůže.

Ano, k poskytování sázkového poradenství „Sázky Dobrá Věc“ vyžadujeme založení účtu na platformě Telegram. Důvodem je zejména bezpečnost.

Odkaz na tipy ZDARMA

Dáváme je jen zřídka, jelikož máme hodně práce s VIP klientelou, kterým chceme poskytnout nejlepší služby. Pokud je tip ZDARMA, doporučujeme ho sázet za menší částky, jelikož nemá tak velkou důvěru jako tipy na sázení z VIP sekce.

Přijímáme platby za pomocí platebních karet přes chráněný portál Memberful spojený s platební bránou Stripe.

Akceptujeme i platby skrze Apple Pay a Google Pay.

Českou a Slovenskou sázkařskou scénou se nezabýváme, známe tu pouze minimum tiperů, kteří jsou ziskoví a platí řádně daně. Především se koukáme na americké sázkařské servisy, které se dají brát jako konkurence a netajíme se tím, že od nich někdy čerpáme inspiraci, jelikož mají dobré informace a nás zajímá především úspěšnost.

Sázení na sporty

Nejdříve zvolte sázkovou kancelář s nejlepšími kurzy, ve které chcete vsázet. Prozkoumejte si aktuální stav ligy, informace o týmech a hráčích.

Zvolte sázku, kterou chcete vsadit (např. vítěz zápasu, počet gólů, atd.) a zadejte její částku. Pokud jste vsadili správně, vyhráváte. Pro zvýšení pravděpodobnosti si můžete pro jistotu sehnat tipy na jednotlivé zápasy.

Sázením si lze vydělávat maximálně desítky tisíc korun, poté už budete dostávat dost tvrdé limity od sázkové kanceláře, které přináší například omezení na výši vkladu kolik můžete vsadit na danou sázkařskou příležitost, takže kdo říká, že sázením vydělává XY milionů tak Vám narovinu lže.

Na tuhle otázku platí jeden obecný pojem – čím větší kapitál tím lépe to půjde. Doporučujeme alespoň dva tisíce korun a více do začátku. Pokud je problém sehnat dva tisíce, tak doporučujeme se sázením počkat. Klientům, kteří mají například 300 Kč na bankovním účtu, doporučujeme spíše koupit pěknou seberozvojovou knihu – investice do sebe je to nejlepší, co člověk může udělat.

Sázení je dobré brát jako super přivýdělek a možnou formu zhodnocení svých peněz, ale jako hlavní příjem to nedoporučujeme. Za nás je důležité najít v životě to, co člověka opravu baví a žene ho dále a rozvíjet to. Je to super adrenalin a solidně vydělávající koníček, ale nelze se spolehnout 100% na stabilní výdělek každý měsíc.

Nejde přesně říci, na které sporty se vyplatí vsázet. Obecně platí pravidlo, že byste měli sázet na ty sporty, kterým dobře rozumíte. Běžné jsou proto sázky na hokej, fotbal či tenis.

Na sport se lze sázet na internetových sázkových kancelářích, jako například Fortuna, Tipsport nebo SynotTip. Tyto společnosti nabízejí širokou škálu sportovních sázek, včetně fotbalu, hokeje, basketbalu a dalších. Také existují specializované sázkové stránky, které se zaměřují pouze na určitý sport.

K tipům zdarma

Přesně 0 Kč! Tipy zdarma jsou opravdu zdarma, nicméně jejich frekvence nebývá vysoká, abychom omezili jejich vzácnost.

Jednoduše se přidáte do naší skupiny na Telegramu, kam tipy denně zasíláme. Ve skupině je již několik stovek aktivních sázkařů!

Sázkové kanceláře

Aktuálně mají v České republice platnou licenci tyto sázkové kanceláře: Tipsport, Fortuna, SYNOT TIP, Sazkabet, Chance, Betano a forBET. Sázení je u nich tedy bezpečné a v souladu se zákonem.

Mezi nejvíce populární sázkové kanceláře patří Tipsport a Fortuna, které mají v tuto chvíli nejvíce tiperů.

Každá sázková kancelář nabízí novým hráčům vstupní bonus, který je bez nutnosti vkladu a uživatel jej obdrží za dokončenou registraci. Dále online sázkové kanceláře nabízí také vkladové bonusy. Na tyto vkladové bonusy může pak tiper dosáhnout po splnění určitých podmínek dané kanceláře. Většinou se jedná o podmínku protočení – vsazení a následné výhry.

Live sázení, tedy možnost sázet v průběhu zápasu, aktuálně nabízí tyto sázkové kanceláře: Tipsport, Fortuna, SYNOT TIP, Sazkabet a Chance.

Registrační (vstupní) bonus je vyplácen po dokončení kompletní registrace a nevztahují se na něj podmínky na protočení. U některých kanceláří je vyplácen jednorázově a u jiných postupně dle dokončení jednotlivých kroků registrace. Vkladový bonus je vázán podmínkami na protočení a je vyplácen postupně.

Specifické často kladené dotazy k jednotlivým sázkovým kancelářím najdete na stránkách o Fortuně a Tipsportu.