Často kladené dotazy

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás!

Náš hlavní pilíř, na kterém vše stavíme je profesionální přístup za služby, které Vám poskytujeme. Dále každý měsíc posíláme 5 % z každé částky na DOBROU VĚC lidem, kteří to potřebují. Všechno se snažíme ušít přímo na míru pro klienta, takže každý klient má svůj individuální money management a ví, za kolik co má sázet. Netajíme se tím, že jsme dost upřímní a říkáme věci tak, jak skutečně jsou, a tak pevně věříme, že Vás to někdy nevykolejí. 🙂

Sázením si lze vydělávat maximálně desítky tisíc korun, poté už budete dostávat dost tvrdé limity od sázkové kanceláře, které přináší například omezení na výši vkladu kolik můžete vsadit na danou sázkařskou příležitost, takže kdo říká, že sázením vydělává XY milionů tak Vám narovinu lže.

Na tuhle otázku platí jeden obecný pojem – čím větší kapitál tím lépe to půjde. Doporučujeme alespoň dva tisíce korun a více do začátku. Pokud je problém sehnat dva tisíce, tak doporučujeme se sázením počkat. Klientům, kteří mají například 300 Kč na bankovním účtu, doporučujeme spíše koupit pěknou seberozvojovou knihu – investice do sebe je to nejlepší, co člověk může udělat.

Ano, je to jedno z nejdůležitějších témat při ziskovém sázení! S klientem děláme přímo individuální money management za kolik má sázet – každý klient to má odlišně nastavené dle jeho výše počátečního kapitálu tak, aby to co nejvíce sedělo přímo jemu. Toto téma s Vámi vyřeší náš manažér po zakoupení členství.

Sázení je dobré brát jako super přivýdělek a možnou formu zhodnocení svých peněz, ale jako hlavní příjem to nedoporučujeme. Za nás je důležité najít v životě to, co člověka opravu baví a žene ho dále a rozvíjet to. Je to super adrenalin a solidně vydělávající koníček, ale nelze se spolehnout 100% na stabilní výdělek každý měsíc.

Poté co si klient koupí vybraný balíček na našem webu, spojí se s ním náš manažer, který mu dá přistup do VIP sekce v aplikaci Telegram. Tam pak budou každý den chodit tipy na sázení po dobu klientova aktivního členství. Samozřejmě manažer je Vám pak k plně k dispozici 24/7 a kdyby člověk nevěděl, jak co má vsadit, tak Vám rád pomůže.

Ano, k poskytování sázkového poradenství „Sázky Dobrá Věc“ vyžadujeme založení účtu na platformě Telegram. Důvodem je zejména bezpečnost.

Odkaz na tipy ZDARMA

Dáváme je jen zřídka, jelikož máme hodně práce s VIP klientelou, kterým chceme poskytnout nejlepší služby. Pokud je tip ZDARMA, doporučujeme ho sázet za menší částky, jelikož nemá tak velkou důvěru jako tipy na sázení z VIP sekce.

Přijímáme platby za pomocí platebních karet přes chráněný portál Memberful spojený s platební bránou Stripe.

Akceptujeme i platby skrze Apple Pay a Google Pay.

Českou a Slovenskou sázkařskou scénou se nezabýváme, známe tu pouze minimum tiperů, kteří jsou ziskoví a platí řádně daně. Především se koukáme na americké sázkařské servisy, které se dají brát jako konkurence a netajíme se tím, že od nich někdy čerpáme inspiraci, jelikož mají dobré informace a nás zajímá především úspěšnost.